Dne 7.11. se všichni prvňáčci těšili na svůj velký den. V knihovně na ně už čekali jejich rodiče. Místo paní učitelky a paní asistentky se tu objevila královna a princezna Písmenkového království. Děti přednesli rodičům pásmo říkanek a zazpívali písničku o pekaři. Poté se dozvěděli od královny a princezny, že Písmenkové království potřebuje jejich pomoc. Z království totiž začala mizet písmenka, protože je nikdo nečetl. A tak se prvňáčci dali do plnění úkolů, aby království zachránili. Hledali a četli písmenka, skládali slabiky a přiřazovali obrázky. Království tak bylo zachráněno a na děti čekala zasloužená odměna v podobě krásných slabikářů.

Děkujeme rodičům, že se přišli na své děti podívat, přestože se akce konala v dopoledních hodinách.

Fotografie této akce naleznete ve fotogalerii školy.