V pondělí 2.září jsme přivítali naše nové prvňáčky. Přivítání se zúčastnil náměstek hejtmana Ústeckého kraje Mgr.Bc. Petr Šmíd, který popřál společně se zastupující paní ředitelkou Mgr.Bc. Ivou Špičkovou dětem hodně úspěchů v 1.třídě. Přivítala je také jejich třídní učitelka Mgr. Pavlína Macháčková s vychovatelkou ze školní družiny Bc. Martinou Lehrochovou.
Všem školáčkům přejeme mnoho úspěchů ve školních lavicích, aby si udrželi chuť poznávat vše nové a spoustu zážitků s jejich kamarády. Rodičům přejeme dostatek trpělivosti, důslednosti a mnoho radosti z úspěchů jejich dětí.