Dnes 8.března proběhl u prvňáčků preventivní program ,,Veselé zoubky", který připravila společnost dm drogerie. Ráno se děti rozdělily do dvou družstev, ve kterých formou testu odpovídaly na otázky týkající se péče o zoubky. Pracovaly s interaktivní tabulí a vypracovávaly pracovní listy. Užily si přitom hodně legrace a zábavy, třeba když si měly své zoubky spočítat. Soutěž družstev dopadla nerozhodně, všechny děti obsadily 1.místo. Odměnou jim byly dárkové tašky, kde našly zubní pastu, kartáček a další drobnosti, které jim pomohou se o své zoubky dobře starat.