Ze čtvrtka na pátek (20. - 21.února) se konalo přespávání žáků druhé třídy ve škole. Čekala na ně cesta kolem světa, během které poznávali všechny světadíly planety Země. Na všechny týmy čekalo hned několik aktivit. Nejprve však museli žáci v prostorách školy nalézt sedm stanovišť a zjistit tak, do jakých světadílů nahlédneme. Následovala prezentace, která se prolínala s návštěvami jednotlivých kontinentů. Pak už jsme se uložili ke spánku a usínali u tematického filmu Cesta kolem světa za 80 dní.