V pátek 26.června slavnostně převzali svá poslední vysvědčení na naší škole žáci páté třídy. Nejdříve se s nimi rozloučila paní Iva Špičková - zástupce statutárního orgánu, poté pan ředitel Petr Šmíd, za školní družinu Marcela Beniačová a nakonec asistentka Blanka Šmidílková.Děti dostaly na památku od pana ředitele kšiltovky a od paní učitelky tričko. Byla to rozlučka plná slz, emocí a vzpomínek. Mnozí z nich u nás začínali již ve školce a teď naší školu již opouští. Přejeme jim mnoho zdaru do dalšího studia, krásné prázdniny a ať se jim splní všechna jejich přání.

Fotografie naleznete ve fotogalerii páté třídy.