• 01.jpg
 • 02.jpg
 • 03.jpg
 • 04.jpg
 • 05.jpg
 • 06.jpg
 • 07.jpg
 • 08.jpg
 • 09.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 13.jpg
 • 14.jpg
 • 15.jpg
 • 16.jpg
 • 17.jpg
 • 18.jpg
 • 19.jpg
 • 20.jpg
 • 21.jpg
Facebook
jste zde: czeAktuality

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH NAŠÍ ŠKOLY

ŠD - Relaxační odpoledne

10.10.
ŠD - Relaxační odpoledne

Chlapci ze školní družiny prožili krásné odpoledne se studenty VOŠ Bratislavská. Studenti jim předvedli v tělocvičně obranné umění, které se našim chlapcům moc líbilo. A studentky je moc krásně namalovaly, takže jsme měli mezi sebou Spidermany. Chlapci prožili krásné odpoledne, za které děkujeme.

Fotografie naleznete ve fotogalerii školní družiny.

Malý velký kamarád - hry v tělocvičně

10.10.
Malý velký kamarád - hry v tělocvičně

V úterý 10.října pozvali třeťáci své malé kamarády z MŠ ke společné hodině tělocviku. Děti si užily honičku ve dvojicích, naučily se novou říkanku o veverce. Velkou legraci si užily při ,,sáňkování", kdy větší děti vezly ty menší na kusu látky. Po závěrečné hře Na rezavé a černé opičky se jim vůbec nechtělo vrátit do svých tříd. Nutno říct, že rozesmáté nebyly jen děti, ale i přítomné paní učitelky. Už teď se těší na další setkání.

Fotografie naleznete ve fotogalerii školy.

Besip - dopravní výchova

3.10.
Besip - dopravní výchova

Děti ze třetí a čtvrté třídy měly přednášku dopravní výchovy od p. J.Cibulky.

Fotografie naleznete ve fotogalerii školy.

ŠD - POZOR

6.10.
ŠD - POZOR

Z důvodu nepříznivého počasí se ruší drakiáda.

3.A - Basketbal pro třeťáky

26.9.
3.A - Basketbal pro třeťáky

V úterý 26.září byly děti ze třetí třídy ve sportovní hale, kde na ně čekali trenéři s profesionálně připraveným programem, který se týkal především basketbalové přípravy. Společně s dětmi ze IZŠ Karlova si vyzkoušely kromě jiného driblink, hod na koš, hru tři na tři. Celé dopoledne provázelo nadšení a dobrá nálada všech přítomných. Děkujeme trenérům za krásný zážitek.

Fotografie akce naleznete ve fotogalerii školy.

Den bez aut

22.9.
Den bez aut

V pátek u nás ve škole proběhla celorepubliková akce, která má poukázat na přijatelnější způsoby dopravy a podpořit omezování městského automobilismu. Děti přivítaly cyklisty z Biskupského gymnázia Varnsdorf. Vyrobily si hezká autíčka, nakreslily auta na chodník i na plot a řekly cyklistům krásné heslo.

Fotografie naleznete ve fotogalerii školy.

Podzimní den - Monkeypark

20.9.
Podzimní den - Monkeypark

Ve středu 20.září měly naše děti zajímavou aktivitu z nabídky Schrödingerova institutu a to ,,Monkeypark". Jedná se o malé mobilní lanové centrum, které bylo připevněno na stromech u bazénu. Dětem se tento adrenalinový sport velice líbil.

Fotografie naleznete ve fotogalerii školy.

ŠD - Cyklistická krasojízda mistra Austrálie

13.9.
ŠD - Cyklistická krasojízda mistra Austrálie

Ve středu 13.září nás navštívil a předvedl své umění mistr Austrálie v cyklistické krasojízdě Daniel Chermak.  Ukázka byla napínavá, plná adrenalinu a děti ani nedutaly. Na závěr zazněl veliký potlesk.

Fotografie naleznete ve fotogalerii školní družiny.

ŠD - Seznamování s prvňáčky

5.12.
ŠD - Seznamování s prvňáčky

Ve školní družině jsme hráli seznamovací pavučinu.

Fotografie naleznete ve fotogalerii školní družiny.

Slavnostní přivítání prvňáčků

4.9.
Slavnostní přivítání prvňáčků

Dnes jsme přivítali naše nové prvňáčky. Žluté taštičky dostaly děti od rádia Hit.

Fotografie naleznete ve fotogalerii školy.

1234.....................................................58

Kalendář
říjen 2017
PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Doporučte nás
Váš email
Adresát
Antispampictopište prosím znaky do pole

Ulice: Bratislavská 994

Město: Varnsdorf

PSČ: 407 47

Telefon: +420 720 936 977

 

E-mail:

reditel@zsms-bratislavska.cz

sekretariat@zsms-bratislavska.cz

pro sportoviště

info@zsms-bratislavska.cz 

 

Web: www.zsms-bratislavska.cz

Základní škola a Mateřská škola Varnsdorf, Bratislavská 994, příspěvková organizace, telefon: +420 720 936 977, email: sekretariat@zsms-bratislavska.cz

©2013 | Powered on bubilegCMS v4.11L | Licence | Best in Mozilla Firefox Google Chrome

Loga ESF