Vážení rodiče,
v souladu s usnesením Vlády ČR č. 219, ze dne 15. března 2020, byla určena zřizovatelem MŠ Pražská Varnsdorf, příspěvková organizace, která bude vykonávat nezbytnou péči o děti ve věku od 3 do 7 let, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci: bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví, příslušníci ozbrojených sil a zaměstnanci určené školy nebo školského zařízení a to bez ohledu na to, zda jsou dětmi nebo žáky určené školy nebo školského zařízení. Péče bude vykonávána ve skupinách max. po 15 dětech.
Dále zřizovatel souhlasí s uzavřením všech mateřských škol s účinností od 23. 03. 2020 ve Varnsdorfu s výjimkou MŠ Pražská, která je určená pro krizové řízení, a to do odvolání.
OČR bude rodičům vystaven ředitelkou školy po telefonické domluvě: 736447879.
Přejeme všem hodně sil v této těžké době a hlavně zdraví.
Mgr. Bc. Iva Špičková
Zástupce statutárního orgánu