Ve středu 27.listopadu se do druhé třídy přišly podívat děti z naší mateřské školy, z oddělení Hvězdiček. Nejprve druháčci uvítali svou návštěvu básničkami. Poté si všichni společně vyzkoušeli pokus s vodou, fixy a filtračním papírem, ze kterého nám vznikly barevné vločky. Každý druhák se staral o jednoho malého kamaráda ze školky a pomáhal mu nejen při pokusech, ale i s pracovním listem. Nakonec jsme se přesunuli do tělocvičny, kde byla připravena dráha pro poletující vločky, kterou si všichni společně vyzkoušeli.