Dne 26. 9. se děti z 1. třídy spolu se svými kamarády (nejstaršími dětmi) z MŠ zúčastnily akce VČELY VE MĚSTĚ. Tento zbrusu nový program pořádala VOŠ prvním rokem a nutno říct, že se jim povedl na jedničku.

Děti nejdříve přivítala včelí královna se svou družinou a panem včelařem, potom nás čekalo povídání u včelích úlů a nádherný zážitek, kdy jsme bezpečným způsobem mohli vidět, jak to v takovém úlu vypadá a jak se tam včelkám daří. Pan včelař nám ukázal spoustu zajímavých pomůcek a také „výrobků“ od včel.

Nechyběla ani ochutnávka medu, teplý čaj, čerstvý chléb s medovou pomazánkou a koláč.

Domů jsme si odnesli výrobky se včelí tématikou (které jsme si vyráběli), perníčky a omalovánky.

I přes chladné počasí jsme odcházeli spokojení a plní nevšedních zážitků.

Těšíme se na další setkání.

Fotografie naleznete ve fotogalerii 1. třídy.