V úterý 25.února děti ze školní družiny a paní ředitelka Iva Špičková s malým Jiříkem navštívily Jednotku sboru dobrovolných hasičů ve Varnsdorfu. Průvodci nám byli dva nadšení dobrovolní hasiči - pánové Jiří Sádlo a Rudolf Javorek. Hasičárnu jsme ,,prolezli" úplně všude. Viděli jsme, jak je připraveno hasičské auto k výjezdu a nakoukli jsme do šatny, kde mají hasiči svojí výstroj. Viděli jsme obleky i vybavení. Děti si vyzkoušely helmu. Nejvíce jsme se dozvěděli o hasičském autě a jeho vybavení. Pro děti krásný zážitek, za který děkujeme p. Jiřímu Suchardovi, který nám exkurzi zařídil a p. J.Sádlovi a R. Javorkovi za přínosný výklad.

Fotografie naleznete ve fotogalerii školní družiny.