jste zde: czeMateřská školaAktualitySauna

Sauna

Od středy 21. 3. budeme s dětmi chodit do sauny od 9:30 do 10:30 hodin. Poprvé výjimečně ve středu, poté chodíme každé úterý.

Saunování slouží jako prostředek prevence respiračních viróz a jako pomocný způsob ovlivňování alergickcýh stavů. Napomáhá k omezení výskytu těchto onemocnění. Jde o bezprostřední účinek projevující se v zisku tělesné očisty, vegetativního přeladění a psychické pohody. Vhodné i pro děti.

Cena je předběžně stanovena na 30 kč. Děti s sebou musí mít: pantofle, ručník. Do sauny chodí zabalení v ručníku (nedávejte plavky). Pitní režim bude zajištěn.

Docházet budeme do Dvora pohody nedaleko MŠ.