Od pondělí 25.března u nás ve škole probíhá projektový týden plný knih, který se jmenuje po známém dánském spisovateli H.Ch. Andersenovi. Děti a jejich paní učitelky čtou každý den prvních deset minut svoji oblíbenou knihu. Do tříd nám chodí číst maminky a páťáci chodí číst dětem do mateřské školy. Ve středu byl projektový den, který začal v tělocvičně přednesem básní studentů ze zdejšího gymnázia a paní H.Těšitelová z místní knihovny nám přišla říct mnoho zajímavého o knihách i o knihovně. Projektový den pokračoval v každé třídě. V 1.A děti čekala pohádka, ve 2.A bajka, ve 3.A povídka, ve 4.A pověst a v 5.A básnička. Týden zakončíme spaním ve školní družině při Noci s Andersenem.