Ve čtvrtek 11.dubna se konala na naší škole akce plná velikonočních radovánek. Nejdříve vystoupily naše děti s pásmem písniček, básniček a tanečků. Poté se plná tělocvična rodičů rozprchla po celé škole, kde byly v každé třídě připraveny dílničky na velikonoční téma. Zde si rodiče se svými dětmi vyrobili jarní dekorace anebo si ozdobili velikonoční perníčky. V prvním patře měli rodiče možnost koupit si velikonoční dekoraci, kterou naše děti vyráběly. Všem účastníkům děkujeme za krásně prožité odpoledne a těšíme se na další společnou akci školy.

Fotografie z této akce naleznete ve fotogalerii školy.