Ohlédnutí za měsícem březen

Vše, co jsme v březnu dělali.
Header image

Tento měsíc jsme započali návštěvou divadla- Hvězdičky shlédly v Městském divadle „Krkonošské pohádky“ a sluníčka ve školce pohádku hranou od paní učitelky. Předškoláci byli na návštěvě u prvňáčků, podívat se, co je ve škole čeká. Pokračovali jsme v projektech „Čteníčko“ a „Zprávičky“. Na první jarní den přišla za Hvězdičkami paní vychovatelka Martinka a školáci- povídali si o jaru a tvořili jarní obrázek. Sluníčka oslavila první jarní den ve své třídě. Na podporu Downova syndromu jsme všichni přišli v různobarevných ponožkách. 23.3. byl den otevřených dveří v celé škole, v tento den také přijelo mobilní planetárium, kam se šly podívat i děti z oddělení Hvězdiček. Přijelo k nám také divadélko Koloběžka a pro obě třídy zahrálo pohádku „O čarovné vrbě“. V rámci projektu „Hrdá škola“ probíhal retro den, kdy se celá škola sešla na školním sportovišti na spartakiádě. V posledním březnovým týdnu měly děti ze školy „Týden s Andersenem“ a chodily každý den do oddělení Hvězdiček číst pohádky.