Plán akcí 2022/2023

 

ZÁŘÍ

2.9.: Zahájení celodružinové olympiády

9.9.: Vitamínové odpoledne

12. - 16.9.: Veslování - soutěž

16.9.: Ukliďme Česko

22.9.: Podzimní den a spaní ve školní družině

30.9.: Jablíčkový den

 

ŘÍJEN

Podzimní prázdniny - 26. a 27.10. 2022

7.10.: Drakiáda

11.10.: Krysáci a ztracený Ludvík – divadelní představení

13.10.: Den ve slavnostním oblečení - projekt Hrdá škola

14.10.: 72 hodin

21.10.: Kloboukový den

25.10.: Dřepovaná

 

LISTOPAD

4.11.: Sedy, lehy

8.11.: Honza a Hejhulák - divadelní představení

11.11.: Král ,,Uno"

16.11.: Můj domácí mazlíček

23.11.: Den bez batohu - projekt Hrdá škola

25.11.: Zapálení 1.adventní svíčky

 

PROSINEC

1. - 20.12.: Dobrý skutek na Vánoce - projekt Hrdá škola

2.12.: Zapálení 2.adventní svíčky

5.12.: Mikulášské odpoledne

9.12.: Zapálení 3.adventní svíčky

16.12.: Zapálení 4.adventní svíčky

22.12.: Zimní den a Vánoční besídka

 

LEDEN

6.1.: Piškvorky

13.1.: Plyšový den

17.1.: Jak šel drak sníst princeznu - divadelní představení

19.1.: Den dvojčat - projekt Hrdá škola

20.1.: Skokan v pytli

27.1.: Pexesový král

 

ÚNOR

Pololetní prázdniny – 3.února

Jarní prázdniny : 6. – 12.února

17.2.: Král věže z kostek

15.2.: Den šílených účesů - projekt Hrdá škola

24.2.: Družinový karneval

 

BŘEZEN

3.3.: Páka

10.3.: Nejlepší nápis ve sněhu

17.3.: Král ,,Prší"

24.3.: Jarní den v družině

27.3.: Den recyklace - projekt Hrdá škola

30.3.: Noc s Andersenem

 

DUBEN

Velikonoční prázdniny – 6.dubna

14.4.: Král ,,Člověče, nezlob se“

20.4.: Den zlepšení školy - projekt Hrdá škola

21.4.: Den Země

28.4.: Rampušačka

 

KVĚTEN

4.5.: Filmový den ve škole - projekt Hrdá škola

5.5.: Nejlepší střelec na koš

12.5.: Holčičí den

19.5.: Klučičí den

28.5.: Skokan v pytli

 

ČERVEN

1. - 30.6.: Přátelské utkání s okolní školou - projekt Hrdá škola

2.6.: Dětský den v družině

8.6.: Spaní s páťáky na rozloučenou se ŠD

9.6.: Rekordiáda (3.ročník)

16.6.: Nanukové odpoledne

23.6.: Letní den