Pronájem sportovišť

Víceúčelové hřiště a tělocvična.

On-line rezervace sportovišt zde

Hřiště na Bratislavské ulici ve Varnsdorfu vzniklo v létě 2015. Tolik potřebný prostor pro sportování byl vybudován nákladem více než dvou milionů. Po malých úpravách bude sloužit školám, organizovaným sportovcům i široké veřejnosti.

Protože jsme se vydali cestou, která nevede k exkluzivitě sportování, ale chceme umožnit zdravý pohyb co největšímu počtu zájemců, byla cena stanovena na minimální hranici.

Objednávat je možné telefonicky a to v případě, že nejste zaneseni v rezervačním systému. V tomto případě je nutné se prokázat průkazem totožnosti a přednost budou mít registrovaní uživatelé.

V rezervačním systému je možno pracovat tím způsobem, že opakující se sportovní aktivity je možno rezervovat s dostatečným předstihem.

Ceník

Sportující mládež 200 / hod.
Dospělí 250 / hod.

Základní kontakty

Správce hřiště: 720 041 580 (přednostně)

Ředitel: 770 102 595  reditel@zsms-bratislavska.cz