Posilování důvěry

V pátek 15.března jsme ve školní družině posilovali vzájemnou důvěru. Malé děti společně, ale i s velkými dětmi. Tato Montessori pomůcka se dětem líbila a na tvářích měly radostné úsměvy.

2.oddělení - Výtvarná výchova

Velikonoce.

Rákosníček a jeho rybník

Divadelní představení.
08.03.2024

MDŽ

V pátek 8.března bylo v okolí školy plno úsměvů. Děti ze školní družiny rozdávaly krásné papírové květiny všem ženám, které v tento den šly do školy anebo jen okolo. V tento den vykouzlily mnoho úsměvů na tvářích maminkám, babičkám, tetám, prostě ženám. Děkujeme.
08.03.2024

Král a královna ,,Prší"

V pátek 8.března jsme ve školní družině hráli karty. A dopadlo to takto: 1.oddělení 1.místo - Sofinka Luxová 2.místo - Adélka Kohoutová 3.místo - Pepa Cicvárek 2.oddělení 1.místo - Laurinka Vohnoutová a Martin Savka Rozárka Bejrová a Ondra Dohnal 2.místo - Míša Vohanková a Matýsek Maštrla Kája Kutílková a Radek Kutílek 3.místo - Verča Pretschová a Maruška Křikavová Kristýnka Šmidílková a Lukáš Lehroch 3. oddělení 1.místo Maruška Schirhalová 2.místo Tomáš Kolář 3.místo Martin Koubek 4.oddělení 1.místo - Anetka Prášilová 2.místo - Dominik Horňák 3.místo - Matěj Bek Gratulujeme.

Páka

V pátek 1.března jsme měli ve školní družině silovou soutěž. A dopadlo to takto: 1.oddělení 1.místo - Adélka Kohoutová a Filip Rozsypal 2.místo - Viktorka Neuvirtová a Dominik Salfický 3.místo - Bellinka Bui a Aleš Pretsch A největší silák našeho oddělení je Adélka. 2.oddělení 1.místo - Verča Pretschová a Štěpán Hamerník Kája a Radek Kutílkovi 2.místo - Míša Vohanková a Ondra Bek Rozárka Bejrová a Ondra Johan 3.místo - Lena Málková a Máťa Maštrla Kristýna Šmidílková a Ondra Dohnal 3. oddělení 1. místo - Honzík Ruszó 2. ⁠místo - Viki Krausová 3. ⁠místo - Tomáš Kolář 4. oddělení: 1. místo Maria Gradinari 2. ⁠místo Vítek Valeš 3. ⁠místo Magda Gradinari Gratulujeme.

Poslední bruslení

V pondělí 26.února jsme byli naposledy v tomto školním roce bruslit. Děti udělaly veliké pokroky.

Děkujeme mamince Honzíka Skořepy za veliké role papíru.

1.oddělení - Narcisky

Děti ze školní družiny malovaly a poté dolepovaly krásné narcisky. Jsou krásné, moc se jim povedly.

Basketbalový turnaj

Dnes se uskutečnil turnaj v basketbalu v ŠD. Mix 2. a 3. třída. V napínavém zápase vyhrál tým modrých. Závěrem si děti mezi sebou zahrály “vyřazováka”.