Ohlédnutí za měsícem leden

Vše, co jsme v lednu dělali.
Header image

Provoz MŠ byl v novém roce zahájen 3.1. 2022. První týden jsme si u Sluníček i Hvězdiček ukazovali dárky od Ježíška a oslavili jsme Tři krále. U hvězdiček pokračujeme s projekty „Zprávičky“ a „Čteníčko“. V rámci projektu „Malý velký kamarád“ Hvězdičky navštívila třetí třída a šli jsme na společnou vycházku k poliklinice. U Hvězdiček i Sluníček proběhlo vyhlášení sběru plodů. Proběhla celoškolní akce „Teplákový den“. Hvězdičky a Sluníčka se společně v projektu „Spojníček“ učili písničku pro ptáčky a poté jsme šli ptáčky nakrmit na školní zahradu. 25.01.202 začali chodit předškoláci na lekce plavání do plaveckého bazénu Varnsdorf. Čeká je 10 lekcí a po dobu plavání je přerušena výuka „Angličtinky“. V lednu nastoupila do oddělení Hvězdiček nová kamarádka Anička. U Hvězdiček jsme oslavili narozeniny Michellky a Zuzanky.