Ohlédnutí za měsícem listopad

Vše, co jsme v listopadu dělali
Header image

Listopad nám začal radostnou zprávou, Hvězdičky se účastnily výtvarné soutěže „zebra se za tebe nerozhlédne“ a Anetka se v rámci krajského kola umístila na 3. místě a postupuje do kola celostátního. Ve spolupráci se ZŠ jsme zahájili nový projekt „Zprávičky“- každý týden navštíví Hvězdičky děti ze školy a budou si s nimi povídat o aktualitách. Proběhla celoškolní akce „Den šílených účesů“. V rámci projektu „Malý velký kamarád“ šly Hvězdičky společně s 1. třídou na vycházku hledat, jestli nám Martin na bílém koni přivezl zimu. Hvězdičky byly zdobit stromeček u knihovny a podívat se v DDM na výstavu „zvířátka slaví“, které jsme se taky účastnily. Poprvé jsme šly s Hvězdičkami do kina Panorama na pásmo pohádek, Sluníčka shlédla pásmo pohádek v MŠ. Předškoláci navštívili ZUŠ Varnsdorf a poslechli si Vánoční koncert, ostatní děti poslouchaly vánoční písně ve školce. Listopad jsme zakončili zapálením první adventní svíčky- Hvězdičky zapalovaly společně se 4. třídou a Sluníčka ve své třídě.