Ohlédnutí za měsícem prosinec

Vše, co jsme v prosinci dělali.
Header image

Na začátku prosince jsme oslavili u Hvězdiček narozeniny Pepíčka a Kubíka Dočkala. Pokračovali projekty „Zprávičky“, „Čteníčko“ a také Hvězdičky navštěvovala každý týden paní učitelka Bára s Angličtinkou. Předškoláci se zúčastnili ekologické besedy. Hvězdičky i Sluníčka navštívili čertíci a mikulášskou nadílkou. Hvězdičky každý pátek navštívila jedna třída ze školy a společně jsme zapalovali adventní svíčky, zpívali jsme koledy a povídali si o vánočních tradicích. Dostali jsme dárek- výtvarné potřeby od MŠ Sluníčko za zdobení stromečku u knihovny. Hvězdičky i Sluníčka, každý ve své třídě zdobili vánoční stromeček. Celá škola se v rámci projektu „Hrdá škola“ zapojila do sběru krmiva pro lesní zvířátka. Napadlo trošku sněhu, a tak Hvězdičky stavěly sněhuláky a Sluníčka dělala sněhové bábovky. Hvězdičky navštívili MĚSTSKÉ DIVADLO a kino Panorama, kde shlédly pásmo pohádek, Sluníčka měla připravený podobný program v MŠ. Proběhla celoškolní akce „Vánoce ve škole“- nejprve každá třída vystoupila s vánoční koledou a pak šli děti i s rodiči na Vánoční jarmark. Celá akce probíhala na zahradě MŠ. Než začaly Vánoční prázdniny, navštívil obě oddělení Ježíšek a nadělil dětem do školky nové hračky.