Ohlédnutí za měsícem únor

Vše, co jsme v únoru dělali.
Header image

I v únoru jsme pokračovali v projektech „Zprávičky“ a „Čteníčko“. Paní učitelka Míša z první třídy si s dětmi ze školky chodila povídat o ZOH 2022. Předškoláčci dále docházeli na lekce plavání do městského plaveckého bazénu. Konala se celoškolní akce s názvem „Masopust“. Hvězdičky i Sluníčka masopust oslavili každý po svém ve své třídě a také a chodbě školy, kde byla pro děti připravena ukázka a ochutnávka zabijačky a tradičního jarmarku. V rámci projektu „Hrdá škola“ byla pro tento měsíc vyhlášena výzva „týden netradičních barev“, a tak jsme všichni chodili oblečení do předepsaných barev. Konala se výtvarná soutěž s názvem „Jsem rád ve školce“, obrázky dětí byly vystaveny na chodbě školy. Proběhla také akce „Karneval“, kterou Hvězdičky i sluníčka strávili soutěžením, hrami, diskotékou a hostinou každý ve své třídě. Do oddělení Hvězdiček nastoupil nový kamarád Jaroušek. U Hvězdiček jsme oslavili narozeniny Marianky a Kryštůfka.