Rozloučení s páťáky

V naší školní družině jsme se slavnostně rozloučili s žáky pátých tříd, kteří po prázdninách nastoupí na druhý stupeň. Společně jsme zavzpomínali na krásné chvíle, které jsme během let v družině prožili, a připomněli si mnoho her, soutěží, výletů i společných zážitků.
Pro páťáky bylo připraveno malé překvapení a památeční dárek na rozloučenou. Nechyběla ani příjemná atmosféra, úsměvy a trochu dojetí. Všem odcházejícím dětem přejeme mnoho úspěchů, nových kamarádů a radosti na jejich další školní cestě.
Děkujeme za společně strávený čas a přejeme krásné prázdniny!
Header image