Stávka

Celostátní stávka - 27.listopadu 2023

Vážení rodiče, jsme si vědomi, že zapojení naší školy do stávky Vám způsobí komplikace. Vězte ale, že nestávkujeme za naše platy. Práce učitele není povolání, ale poslání a řada z nás pracuje srdcem a nad rámec svého tarifu. Né protože musíme, ale protože chceme.
Bojujeme za naší školu.
Plány rozpočtu vlády jsou jednoznačné.
Snižování tzv. phmaxu, které máme již nyní nízký a řadu předmětů spojených, s novým záměrem znamená další spojování předmětů - tříd. To povede ke snížení času, který může učitel strávit nad Vaším dítětem. Snížení počtu asistentů znamená, že učitel přijde o svoji pravou ruku, která mu pomáhala a věnovala se žákům se speciálními potřebami. Snižování platů uklizeček, kuchařek, školníka .... Věřte, že už nyní není jejich plat adekvátní. A zařazení těchto pracovníků pod zřizovatele sebere obci peníze rozpočtu na její rozvoj.
Děkujeme Vám za pochopení.
Celostátní stávka - 27.listopadu 2023
Bojujeme za naší školu.
Plány rozpočtu vlády jsou jednoznačné.
Děkujeme Vám za pochopení.