185. výročí školy ZŠ a MŠ Bratislavská 994

V sobotu 1.6.2024 proběhla oslava školy formou zábavného dne. Akce probíhala v prostorách školy, na hřišti, v tělocvičně a hlavní část byla situována na školní zahradu. Skvělá akce, kterou bohužel narušila až nepřízeň počasí. Od 9.00 do 15.00 to byla radost, později jsme byli nuceni akci ukončit, protrhla se oblaka a nebylo možné dále pokračovat. Obrovská škoda, protože jsme na odpolední část měli připraveno ještě řadu účinkujících, kteří již nedostali šanci vystoupit. A to přesto, že přípravě věnovali mnoho času a úsilí. Tímto se jim omlouváme. Jednalo se o Big Band ZUŠ Varnsdorf a Rumburk, Babča Stars Varnsdorf, zpěvačky Sestry Třetinovy, skupinu Dark Shade.
Naštěstí naše děti prostor pro předvedení secvičených vystoupení dostaly, i když ne v podobě jakou jsme si představovali.
Děkujeme skupinám Folková pohoda, Stars Varnsdorf a malým hasičům, kteří ještě stihli vystoupit.
Velké díky dále náleží dalším podporovatelům, kterých bylo tolik, že zmínit všechny je nemožné a zmínit někoho, by bylo neslušné k ostatním. Rozhodně však musíme jmenovitě poděkovat těm lidem, firmám a organizacím, které přispěli finančně. A to: Josef Šusta – pivovar Kocour, Jan Rýdl-TOS, Marián Čapek-ELEKTRO, Miroslav Vohnout-Varnsdorfské uzeniny, Lukáš Bernas-Lužan, Dymník, manželé Gerhátovi-GEZ, Pizzeria Kristiano, Pizzeria Prishtina, Domov sv. Vincenta Dolní Podluží, Pneuservis Plha Varnsdorf, Josef Šusta ml.-bagrování, Štěpánka Bacharová, Jan Ruszó, Město Varnsdorf, Pavel Danko-DANKO FILM a zásadní pro nás byla taktéž pomoc rodičů žáků školy.
Bez našich dětí a všech zaměstnanců školy by bylo nemyslitelné akci uskutečnit.
Ještě jednou obrovský dík všem a naší škole na Bratislavské ulici do dalších let přeji mnoho úspěchů, šťastných dětí a spokojených rodičů.
Mgr. Petr Šmíd – ředitel školy
Header image