185 let - výročí školy

V sobotu 1.června 2024 jsme oslavili výročí naší školy, už je jí 185 let. Velkou slávu jsme přichystali pro naše děti, jejich rodiče, prarodiče, přátele školy a pro naše bývalé žáky. Byl připraven bohatý kulturní program. Nejdříve vystoupili Stars Varnsdorf se svým krásným programem. Poté začalo vystoupení našich dětí. Nejdříve vystoupila školní družina se svojí básničkou na téma oslavy. Poté zazpívaly děti ze sborečku krásné písničky a nakonec bylo divadelní představení o historii naší školy i s písničkami. Dopoledne nám k poslechu zahrála Folková pohoda. Pití nám zajistil Pivovar Kocour, jídlo Varnsdorfské uzeniny a škola měla Školní kavárnu a ve škole se točil trdelník. Ve škole byl pro děti přichystaný skákací hrad, dílničky, malování na obličej a basketbal v tělocvičně. Před školou byl pro děti přistaven bagr, se kterým mohly bagrovat štěrk. Po obědě měly přichystaný ,,útok“ Mladí hasiči Varnsdorf a dvě krásné písničky. Vše nám to pokazilo počasí a my jsme svůj program přesunuli do tělocvičny. Tam vystoupili naši nejmenší, děti ze školky. Poté se program chýlil ke konci. Děkujeme vše, kteří dorazili a těšíme se zase příště, snad s lepším počasím.
Header image